MŠ Hastrmánek - aktuality

Aktuality     Základní informace     Plán činnosti     Fotogalerie
Historie MŠ     SuliharaZápis nových dětí do MŠ Hastrmánek

Zápis nových dětí do naší mateřské školy pro školní rok 2019/2020 se bude konat 2. a 3. května 2019 vždy mezi 14. až 16. hodinou. S sebou je nutno přinést rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce. Těšíme se na vás!

PF 2019

Pevné zdraví, hodně lásky, pohodu a spokojenost v novém roce vám všem přejí paní učitelky z vaší školky. A trochu toho štěstí do každého domu zas doufejme přinesou keramická prasátka se čtyřlístkem na boku. Tím spíš, že si je děti vlastnoručně vyrobily, mrkněte na ně.

V HAVLOVICÍCH SE UŽ BRUSLÍ...

...a "hastrmánci" ze školky nemohou na ledu chybět! Ty starší děti již zdokonalují pohyb na bruslích a ty mladší mají radost z pohybu a z toho, že to krásně klouže! Děkujeme moc panu správci a jeho pomocníkům za noční stříkání a "expresní" vytvoření ledové plochy pro Havlováky a další bruslaře ze širokého okolí. FOTO zde.

Yvona Friebelová, 22.1.2019

PŘEKVAPENÍ!

Po návratu z vánočních prázdnin čekalo na mladší děti ze třídy Žabiček milé překvapení. Byly to nové postýlky! Přejme si, ať se na nich všem dobře leží, spinká a odpočívá (foto).

Yvona Friebelová, 21.1.2019

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK

Ve dnech 14. až 18. ledna absolvovaly přihlášené děti ze školy (25 dětí) i školky (21 dětí) lyžařský výcvik. Ten se konal vždy v odpoledních hodinách ve Ski Areálu Bret v Žacléři, Prkenném Dole. Klidné prostředí, mírný svah pro začátečníky, prudší svah s vlekem pro pokročilé a snowborďáky. Počasí každý den jiné - slunečno, větrno, chumelenice, déšť i mráz. Každým dnem velké pokroky všech dětí, závody na závěr, medaile, diplomy a fotky na památku. Z mého pohledu - spokojenost a dík manželům Vodičkovým za finanční příspěvek na zakoupení odměn pro děti. FOTO zde.

Yvona Friebelová, 21.1.2019

PLAVECKÝ VÝCVIK

Od ledna do března absolvuje dvacítka nejstarších dětí plavecký výcvik v trutnovském bazéně. A hned první lekce dávají tušit, že tahle parta se vody nebojí a bude velice šikovná. FOTO zde.

Yvona Friebelová, 21.1.2019

PRVNÍ DNY ROKU 2019

Hned po Vánocích si děti povídaly o svátku Tříkrálovém, o rozdělení času na roční období, měsíce a dny a průběžně také chodí ke krmelcům za lesními zvířaty (foto). Letošní zima je tady u nás na sníh velice skoupá, ale my všichni dobře víme, jak málo stačí k dětské radosti (foto)...

Yvona Friebelová, 21.1.2019

Měřeno od 5.4.2016